Kategorie

Katalog

Povolené filtry:
 • x Barva: -BW- černá - bílá
 • x Rarita: Mythic
Provedení v
Dostupnost v

Odběr novinek

Zavolejte, napište

Rádi na cokoliv odpovíme

Zavolejte:723 011 190

Napište nám

Kusové karty – Rarita mythic – Barva -BW- černá - bílá

Počet produktů: 4
     

Kusové karty - Magic the Gatheringmáme v nabídce řadu zajímavých karet za nejlepší ceny na trhu. Pokud by se Vám...

Více

Podkategorie

 • Theros

  Nová velká podzimní edice Theros přináší 249 černookrajových karet. Jedná se o set, který je inspirován řeckou mytologií, nebudou tedy chybět chrabří hrdinové, strašlivé nestvůry a mocní bohové.Po delší době se na Standard vrací bílá sférochodkyně Elspeth, kterou Heliod, nejmocnější z bohů, vybere pro náročný úkol – musí jeho říši zachránit před zákeřným nepřítelem, kterým je satyr Xenagos. Ten je také sférochodec. V setu na nás čeká ještě jeden neznámý planeswalker.Tento blok se zaměřuje na enchantmenty. Najdete tady bytosti i artefakty, které jsou zároveň očarováními. Nechybí ani zajímavé aury. Set je plný skvělých legendárních bytostí, které potěší nejen hráče Commanderu. Hráči Modernu se mohou těšit na Thoughtseize s novým obrázkem.Mechaniky v této edici se jmenují Heroic, Monstrosity, Bestow, Devotion a Scry.I pokud nemáte rádi řeckou mytologii, Theros je jedna z nejpovedenějších doposud vydaných edic a slibuje skvělý hráčský zážitek.

 • Magic 2014 Core Set

  Hlavní postavou je tentokrát planeswalker Chandra Nalaar. Žádná předchozí verze této "sférochodkyně" nezažila na Standardu velké úspěchy. Tato by však podle všeho měla být velmi dobře hratelná, tak uvidíme. Zbytek planeswalkerské pětice doplní nová verze Garruka pojmenovaná Garruk, Caller of Beasts. V nezměněné sílé rovněž Liliana of the Dark Realms, Jace, Memory Adept a Ajani, Caller of the Pride.Vrací se nám jedna z nejoblíbenějších Magicových ras – Sliveři. Umí téměř vše a své schopnosti mezi sebou umí sdílet. Dalšími reprinty jsou hodnotné karty Mutavault a Scavenging Ooze.

 • Gatecrash

  V druhé edici Return to Ravnica bloku Gatecrash ravnické guildy pokračují v intrikaření. Mezi guildami zatím vládne křehký mír, ale všechny se tajně snaží chopit moci. Mezi guildami brzy dojde ke střetu a jejich souboj změní osud Ravnicy.V Gatecrash se setkáte s pěti zbývajícími guildami. Zelenomodrý Simic vede merfolka Zegana, modročernému Dimiru vládne shapeshifter Lazav, pánem bíločerné guildy Orzhov je sněm duchů Obzedat, červenobílému Borosu velí anděl Aurelie a vůdcem červenozelené guildy Gruul je kyklop Borborygmos.Gatecrash přináší 249 karet, mezi kterými najdete pětici původních shocklandů s novými obrázky, nové guildmágy, keyruny a spoustu dalších.Každá guilda v Gatecrash dostala zcela novou mechaniku, celkem zde tedy najdete pět zajímavých mechanik: Evolve, Cipher, Extort, Battalion a Bloodrush. Na scéně se znovu objevuje bílý sférochodec Gideon Jura. Druhým sférochodcem setu je gruulský šaman Domri Rade.

 • Return to Ravnica

  V nadcházející edici Return to Ravnica se vrátíme na Ravnicu, město tak rozlehlé, že pokrývá celou sféru. Ravnica je domovem té nejrozmanitější směsice obyvatel. Deset gild se během tisíciletí snažilo pomocí válek a intrik uchopit moc nad Ravnicou do svých rukou. Magická smlouva Guildpact, která zaručovala mír, byla porušena a sféra byla uvržena do chaosu. Nyní gildy žijí opět ve smíru, ale je mezi nimi větší napětí, než kdy dříve.V první edici Return to Ravnica bloku se znovu potkáte s pěti gildami. Zelenobílou guildu Selesnya vede trio dryád Trostani, bílomodrý Azorius vede sfinga Isperia, vůdcem černočervené gildy Rakdos je démon Rakdos, černozelenou gildu Golgari vede zombie elf Jarad a pánem modročervené gildy Izzet je geniální dračí čaroděj Niv-Mizzet.Každá guilda dostala novou mechaniku, zatím známe golgarijský Scavenge a selesnyjský Populate. Novou kartu dostane také dobře známý sférochodec Jace Beleren. Nyní už záleží jen na vás, za kterou z pěti gild budete bojovat.

 • Dragon´s Maze

  V třetí edici Return to Ravnica bloku jménem Dragon's Maze bude konečně rozhodnuto o osudu Ravnicy!Izzetší mágové pod vedením dračího čaroděje Niv-Mizzeta objevili prastaré bludiště, které prochází Ravnicou. Cesta bludištěm vede přes všech deset starobylých guildovních bran. Všechny guildy byly vyzvány, aby si vybraly svého zástupce, který je bude reprezentovat.Projít bludištěm ale není snadný úkol, protože na šampiony na cestě čeká mnoho nástrah. Vítězný šampion se stane jediným vládcem celé Ravnicy. A kdo že se do bludiště vydá?Rakdoská krvečarodějka Exava, azorijská zatýkačka Lavinia, selesnyjská elfí léčitelka Emmara, orzhovská vyslankyně duchů Teysa, dimirský upír Mirko, boroský guildmág Tajic, simický merfolk Vorel, izzetský weird Melek, golgarijský troll Varolz a gruulský obr Ruric Thar – to je desítka guildovních šampionů. Každý z nich dostane svou vlastní vzácnou kartu.Znovu se potkáte se všemi deseti guildami a vrátí se všech deset guildovních mechanik. K nim přibude mechanika Fuse, která je použita na nových split kartách. Čeká na vás celkem 156 nových karet, mezi nimi také izzetský sférochodec Ral Zarek.